Kalkın Mahvolduk! Sertab Erener ve Karsu Yüzyılın Buluşmasını Gerçekleştirdi

Bir tarafta Sertab Erener, bir tarafta Karsu… Ortamın kalitesine bakar mısınız? ?

Hollandalı Türk şarkıcı Karsu Dönmez’i tanıyanlarınız vardır: Muhteşem sesi ve yorumları ile herkesi alıp uzaklara götürüyor!

Karsu, sadece bir şarkıcı değil: Şarkı yazarı, piyanist, aşçı ve daha bir sürü yeteneği ile tüm dünyayı kendine hayran bırakıyor!

Başarılı sanatçı, en son Cumhuriyet’imizin 100. yılına özel Londra’da yaptığı konuşma ile göğsümüzü kabartmıştı.

Bu Cumhuriyet’in kızı olduğumu çok iyi biliyorum. Mustafa Kemal Atatürk sayesinde bugün olduğum kadın, sanatçı, piyanist ve müzisyen olabildim. Yüz yıl önce Atatürk bunu başardı. Birçok kadın gibi bunun farkındayım. Bir kadın olarak doktor olup birinin hayatını kurtarabilirsiniz. Bir kadın olarak voleybolcu olup ülkeyi gururlandırabilirsiniz. Bir kadın olarak pilot olabilirsiniz. Sabiha Gökçen gibi Dünya’yı görmeleri için dünyanın her yerinden diğer kadınları gezdirebilirsiniz. Öğretmen olup, gelecek nesilleri eğitebilirsiniz. Anne olabilirsin. Önümüzdeki 100 yıl boyunca aynı haklara sahip olacak bir kız çocuğun annesi olabilirsiniz. Ne mutlu Türküm diyene!

Öte yandan, ülkemizin bir diğer gurur duyduğu başarılı sanatçı Sertab Erener… Her parçasıyla yüreklere dokunan Erener’e de çok hayranız!

2003 yılında “Everyway That I Can” şarkısıyla ülkemize Eurovision birinciliği getiren Sertab Erener de Karsu gibi hem ülkemizde hem de yabancı ülkelerde dinleyeni çok olan bir sanatçı!

Bu yüzden Karsu’nun son paylaşımı ile müzik severler bayram etti: İki ünlü sanatçı bir araya geldi!

Paylaşıma “Hadi müzik hakkında konuşalım” notunu düşen Karsu, “Düet mi geliyor?” diye heyecanlandırmadı değil…

Elbette yorumlar gecikmedi ?

Eğer düet varsa, 2024’te kulaklarımızın pası silinecek gibi duruyor!

Sizin yorumlarınız neler?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x