İmamoğlu, Akşener’in Sözlerini Değerlendirdi: Beni Mi Kastetti Anlayamadım…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Muharrem İnce’nin İzmir adaylığını ve Meral Akşener’in büyükşehirlerle ilgili verdiği demeçleri değerlendiren İmamoğlu şöyle konuştu:

“Sayın İnce ile görüşmemiz doğal. Yeni nesil siyaset var olduğu. Hiç öyle bir konu geçmedi. Bilgi paylaşımı olabilirdi. İzmir’in adı bile geçmedi” dedi.

“BENİ Mİ KASTETTİ ACABA… “

İmamoğlu Akşener’in grup toplantısında büyükşehir belediyelerini eleştirmesinin sorulması üzerine ise “Meral Akşener beni mi kastediyor acaba, ben anlayamadım. Ben İstanbul’u duymadım. Hiç üstüme alınmadım” diye konuştu.

“HİÇ ÜSTÜME ALINMADIM”

İmamoğlu şunları söyledi:

“Ben İstanbul ismini duymadım konuşmasında ben üstüme alınmadım. Belki başka bir şehri kastetmiştir. Genelleme yaparak bir tespitte bulunduğunu düşünüyorum. Hiç üstüme alınmadım. Biz Genel Başkan Meral Akşener ile birlikte İstanbul’da çok önemli metro hatlarını beraber açtık. Yine açarız.

Cumhuriyet Halk Partimize de ittifak ortağımız İYİ Parti’ye de çok gururlu bir beş yıl yaşattığımızı söyleyebilirim. Hiç üstüme alınmadım. Sayın Akşener’in de bizi kastettiğini düşünmüyorum. Sayın Akşener ile görüşmeler akşamdan sabaha kesilmez.

Ayrıntılar gelecek…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir