Kadıköy, yeni yıla Buzzfest coşkusuyla giriyor

Kadıköy Belediyesi’nin Kalamış Atatürk Parkı’nda bu yıl dördüncüsü düzenlediği BuzzFest başladı. Sadece Kadıköylülere değil tüm İstanbullulara eğlenceli vakit geçirme imkânı sunan buz pisti bu yıl da renkli görüntülere sahne olacak ve katılımcılar yeni yıla BuzzFest coşkusuyla girecek.  

Kadıköy Belediyesi’nin Kalamış Atatürk Parkı’nda ilkini 2020 yılında düzenlediği ve yoğun ilgiyle karşılanan BuzzFest bu yıl da 30 Aralık 2023 – 10 Mart 2024 tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. Geçtiğimiz yıllarda 100 binin üzerinde katılımcının ziyaret ettiği festival, 360 metrekare buz pisti alanı, 75 metre kayma yolu ve 30 metre buz kaydırağı ile bu yıl da 4 yaş üstü her kullanıcıya açık olacak.

Kalamış Atatürk Parkı’nda bulunan Gençlik ve Spor Merkezi’ndeki iki halı sahadan biri özel bir teknoloji kullanılarak buz pistine dönüştürüldü. Diğer halı sahanın bulunduğu yer ise bu yıl Kadıköylü küçük esnafın ürünlerinin satışını yapabileceği geçici dükkânlardan oluşan Kış Karnavalı alanı haline getirildi. BuzzFest, 10 Mart’a kadar her gün 10.00 – 22.00 saatleri arasında açık olacak. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x